Tiskneme výhradně digitálně

Fotografie tiskneme na německý fotopapír značky Canson, pomocí nejmodernějších strojů od Epson. Garantujeme dlouholetou barevnou stálost, ostré detaily a velmi jemné tonální přechody.

Obrazy v rámech nebo na plátně jsou vyráběne ručně. K vyhotovení originálních obrazů používáme rámy značky Nielsen. Výhodou rámů Nielsen, které se vyrábí od roku 1971, je dobře promyšlený pevný systém uchycení a zavěšení.

Aby Vám obraz sloužil dlouho, doporučujeme, aby fotografie visely v prostoru s maximální vlhkosti 30% a nevystavovat obraz přímému slunci.

Originálně tištěné fotografie od fotografů a cestovatelů, které nabízíme ve velikosti od 20 x 30 cm až 60 x 90 cm můžete zarámovat do klasického rámečku nebo také například do clip rámů. Pro dlouhodobou životnost doporučujeme zarámovat pod muzeální sklo a nevystavovat obraz přímému slunci.

Tisk fotografií

Nejelegantnější způsob, jak vyzdobit zeď, je pomocí originálně zarámovaných fotografií. Není divu, že mnoho galerií se rozhodlo pro tento způsob prezentování fotografií. Zarámované fotografie jsou krásné, velmi snadno zavěšitelné a takový obraz přidává rovnováhu ke zdi.

Fotografie v hliníkovém ramu

Dalším velmi populárním způsobem, jak vyzdobit Váš dům fotografiemi, jsou tištěná plátna. Plátna dodávají fotografiím trojrozměrný dojem díky potištěným bočním hranám a vytištěné fotografie mají podobu malířského plátna.

Fotografie na malířském plátně

Kompletní nabídku našich fotoproduktů najdete na stránkách HDFoto.cz